Your cart

Your cart is empty

Check out these collections.

38 Results

Save $16.25

your partner in curl kit

Gorgeous lashes on-the-go!

Regular price $65.00 $48.75

Unit price
per 

effortless hydration water bottle Chella
effortless hydration water bottle Chella

effortless hydration water bottle

What you water, grows.

$20.00

Unit price
per 

everyday makeup bag

The perfect size for on the go.

$10.00

Unit price
per 

Dual Size Pencil Sharpener

Keep all your beauty pencils on point!

$8.00

Unit price
per 

Save $5.00

Jack's Cooking

Creates colossal curls that just don't quit.

Regular price $30.00 $25.00

Unit price
per 

PINK
PINK

effortlessly you hat

Making every 'hat day' one to be proud of.

$22.00

Unit price
per 

2 colors
logo-paypal paypal